Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Този превод е генериран с помощта на AI, така че са възможни малки неточности 😌
Отзиви – 1
Кремът има страхотна текстура, попива бързо и не оставя лепкаво усещане. Хидратира кожата перфектно, кожата е мека и подхранена след нанасяне. Що се отнася до възстановяването на еластичността на кожата, ще видя след време, тъй като го използвам от кратко време. Не забелязвам никаква алергична реакция или влошаване на акнето, по-скоро подобрение. Има специален билков аромат, доста изразен (може да притеснява някои), но на мен не ми пречи. Препоръчвам крема🤗
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.