Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 70
Поръчвам си серума често, хидратира добре, не ме утежнява излишно, за мен като алергична е абсолютно страхотен, използвам го и на ръцете си под крем, имам го под ръка, на работа, в чантата си :)
Това е най-добрият серум, който някога съм имала. Продължавам да се връщам към него. Дори не знам колко бутилки съм използвала. Използвам го върху кожата си - хидратира и след продължителна употреба пигментните петна изчезват прекрасно. Но не само това. Използвам го и върху косата и тялото си (локално, например върху по-тъмни петна по лактите, подмишниците и т.н.). Просто е страхотен продукт на добра цена.
Поръчах серума вече 3 пъти, хидратира добре, не утежнява излишно, за мен като алергичен човек е абсолютно страхотен.
Няма някакви впечатляващи ефекти, но хидратира, не дразни и попива добре и бързо в кожата. Използвам го във вечерната си рутинна грижа за кожата.
Поръчвам серума за втори път, хидратира добре, не ме натоварва с нищо друго излишно, за мен като алергичен човек е абсолютно страхотен.
Обичам този серум! Текстурата е течна, но малко по-гъста. Кожата ми го абсорбира добре, а освен това не оставя лепкаво усещане по лицето. Тъй като бутилката е 50 мл, издържа доста дълго.
Поръчвам за втори път. Върши си работата (трябва да се нанася върху влажна кожа), хидратира хубаво, не те натоварва с нищо друго и е дълготраен, тъй като е 50 мл! (така че цената е страхотна). За мен е страхотен
Добър серум. Приятно хидратиращо усещане, но не усетих никаква промяна в кожата си.
Много харесвам Elizavecca Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%, защото придава на зрялата ми кожа мигновено усещане за плътност и хидратация. Има лека текстура, попива бързо и прави кожата ми да изглежда по-красива и свежа.
Супер хиалуронов серум на достъпна цена, трае наистина дълго и хидратира кожата супер, използвам го върху леко хидратирана кожа. Без аромат е, не дразни кожата, така че определено ще го купя отново.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.