Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 19
Серумът попива бързо. Препоръчвам цялата линия за кожа, предразположена към розацея. Вече си купих дневния крем, серума и крема за очи и съм много доволна от тях.
Серумът подобрява драстично вида на кожата, приятен е за употреба, но има силен аромат, с който в началото беше трудно да свикна. Може би следващия път ще поръчам версията без аромат. Като цяло е страхотен!
Много добър успокояващ серум за чувствителна и склонна към акне кожа. Добро съотношение цена-качество с опаковка от 60 мл.
Използвам го едва от няколко дни, но трябва да кажа, че наистина успокоява кожата ми и помага при възпалено акне. Не оставя лепкаво усещане по кожата ми.
Аз съм на третата си бутилка и не мога да го похваля достатъчно. Действа много добре и при заздравяване на зачервявания от акне, като в същото време издържа много дълго като чудесна профилактика. Лесно дори да не го усетите на лицето си, приятен фин аромат на чаено дърво
Използвам този серум повече от месец и не мога да кажа достатъчно за него. Той е нежен, нелепкав и бързо се абсорбира. Като бонус има приятна миризма (напомня ми на лимонена трева). Имам мазна кожа и този серум ми действа през деня. Успокоява кожата ми и й дава сок
Не забелязах никакви промени по кожата си, нито положителни, нито отрицателни, докато го използвах
Много нежен серум и го препоръчвам на всеки. Много съм доволен от всички ваши продукти.
Този серум е моето предпочитание, когато имам раздразнена кожа. След него кожата е хидратирана и успокоена, усещам, че серума ми помага и при акне (по принцип всички продукти с центела имат тази склонност).
Тя поръча серума въз основа на необходимостта от възстановяване на кожната бариера, тъй като имам чувствителна кожа, която понякога страда от периорален дерматит и зачервяване в областта на носа. Серумът е с приятна консистенция, попива бързо и не оставя мазен филм, има мека, недразнеща миризма, която ме устройва в козметиката. Нямах никаква кожна реакция и мога да го препоръчам след употреба 🙂 Поръчах си и CC крем на марката Purito, който ме изненада приятно с много добра покривност.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.