Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 9
Имам го от повече от 2 месеца и в комбинация с крема и ретинола, след редовна употреба, виждам резултати. Бръчките около устните и очите ми изчезнаха, но по-дълбоките бръчки все още не са се променили много. Иначе има страхотна текстура, която не се разтича и бързо попива.
Търсех серум с пептиди и реших да пробвам този. Бях убедена от комплексния състав и съдържанието на EGF (растежен фактор) + пептиди. Обещава регенерация и еластичност, които кожата ми бавно губи с възрастта. Серумът е приятен. Гелообразната консистенция бързо се абсорбира в кожата, която не остава лепкава, а приятно подхранена. При първите признаци на стареене/първи бръчки - страхотно. Определено ще купя отново.
Гелова консистенция, нанасяне с помпа, без аромат, прави чудеса с кожата ми. Не знам какво е, но след като използвах серума с Aqua Essence Toner Peptide 9 от Medi-Peel, кожата ми е гладка, стегната, хидратирана и равномерна. Наистина оценявам размера на опаковката. Имам много продукти от марката Coxir и марката никога не ме е разочаровала досега. Горещо я препоръчвам.
Серумът е с по-гъста гел консистенция, така че не „бяга“ никъде и не се разхищава. Оценявам и опаковката с помпа. Попива добре в кожата, не я оставя лепкава или мазна. Хидратира и успокоява кожата, а тъй като не е парфюмиран, не дразни излишно кожата. Дори не забелязах, че запушва порите, напротив - помага за ускоряване на заздравяването на обриви и белези от акне. Не му давам 5*, защото не ме „изстреля до луната“ емоционално, но определено си струва да се опита и е приятен и бюджетен вариант на пептиди за ежедневната ви рутина :)
Супер приятен серум. Има прекрасна гел консистенция, която попива невероятно бързо и не е лепкава. Кожата ви буквално го „изпива“ :) Лицето ми изглежда хидратирано и отпочинало сутрин. Страхотно е, че има помпа, което го прави лесен за дозиране.
Най-добрият серум, който някога съм използвала. Липсата му ме тревожи. Лицето ми е невероятно хидратирано, а бръчките са намалели след два месеца употреба. Без аромат и приятен за употреба. Чудо!
Страхотен серум, има невероятна текстура, попива веднага и забелязах намаляване на фините линии на челото си, след като използвах продукта в продължение на половин година!! Препоръчвам го!!
Купих емулсия и серум с пептиди, нанасям емулсията върху почистеното лице и веднага след това серума против стареене Кожата моментално става по-стегната, кожата се стяга и се получава красив, равномерен стъклен тен, текстурата е. не е мазна и след това нанасям овлажнител на лицето си .. Препоръчвам го ИМАМ Ksisters
Серумът има консистенция на гел. Кожата е красиво мека и гладка след него. Не става на бучки и може да се наслагва с други продукти. Моят първи и положителен опит с тази марка.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.