Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове

Отзиви – 3
Има леко объркване с естонския превод на информацията за продукта - продуктът би трябвало да е есенция за лице, а не скраб за лице. Иначе продуктът е добър, продуктите на Missha са много подходящи за моята кожа. Чудесно е, че вашата компания ги предлага и в Естония.
Тя купи продуктова линия от велур за къщата и съм изключително доволен от нея. Нежен състав, приятна миризма, не оставя кожата лепкава, попива бързо и най-вече след едноседмична употреба видях разлика - кожата ми беше постоянно хидратирана и по-стегната. (При използване на целия комплект сутрин и вечер с маска)
Много приятен, деликатен аромат. И това, което оценявам най-много, е дозаторът. Не е нужно да докосвате буркана с пръсти. Консистенцията е леко желеобразна, не е тежък на лицето и попива отлично. След това нанасям SPF и това е
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.