Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Това е втората ми опаковка и съм изключително доволна. Не утежнява кожата, хидратира приятно и дори не се усеща върху кожата. Освен това, издържа много дълго време. Препоръчвам го :)
Използвам го от няколко дни и вече съм доволна. Емулсията е нежна, хидратира кожата много добре и ухае прекрасно. Горещо го препоръчвам!
Много добра емулсия с лека консистенция, попива бързо и хидратира добре кожата. След няколко дни употреба кожата е по-мека и еластична. Не запушва порите и е чудесна за ежедневна употреба. Препоръчвам я!
Купих го, за да го използвам като първи слой, за да подготвя лицето си за вечерната рутина, или като последна стъпка за запечатване на серума за лице. Има кремообразна консистенция, която е луксозна, но не е тежка. Тъй като се предлага в голяма бутилка, го използвам и за ръце! Прави рутината ми за красота още по-специална!
Много ми харесва - помпата дозира точното количество, кремът е много лек, без мирис и абсорбира добре. Използвам го сутрин и вечер - кожата ми се нуждае от много хидратация. Тъй като продуктът, който използвах преди, свърши, се чудех между много алтернативи и трябва да кажа, че съм изключително доволна от избора. Препоръчвам го.
Миризмата и помпата са ужасни. Плюсове за капацитета и усещането върху кожата, но не мога да го използвам, защото не мога да понасям миризмата. Напомня ми на мъжки продукти за коса. Ако не беше ароматизиран, щеше да е страхотен.
След като пробвах мострата, трябваше веднага да я поръчам. Много лека емулсия е, попива веднага и дори не се усеща върху кожата. Подхранва и хидратира кожата приятно. Освен това, трябва да спомена, че е много дълготрайна.
Получих тази емулсия като мостра и напълно се влюбих в нея. Приятна консистенция, красив лек аромат, кожата е веднага подхранена, използвах я няколко пъти на ден на почивка край морето. Определено я препоръчвам!
Използвах общо 5 бутилки и за мен това е най-добрата кремообразна емулсия, която е чудесна за пролетта и лятото като крем, а за зимата и есента като стъпка преди гъст крем. Използвам го и за тяло. Цената тук е най-добрата от всички доставчици.
Веднъж го получих като подарък и това беше моят ясен избор! Подхранва, хидратира и възстановява кожата прекрасно! Не е тежък или лепкав.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.