Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове



Отзиви – 4
Това е най-добрият тоник, оставя кожата ми много хидратирана, плътен е, но не е тежък! Купувам го за втори път.
Този тоник е хидратиращ и подхранващ, но в същото време е лек и изобщо не е мазен. Открих, че е полезен и в комбинация с боя за кожа, придава на кожата фин блясък. Препоръчвам го.
Лек е и много хидратиращ
Бях приятно изненадана от този тоник. Хидратира хубаво, дори подхранва добре кожата. Много ми харесва. И се радвам, че съм първата, която публикува ревю за този тоник. Защото наистина го заслужава. Горещо го препоръчвам.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.