Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Тоникът е много луксозен и подхранващ. Особено ми харесва да го използвам след почистване, защото кожата ми веднага се усеща по-мека и хидратирана след това. Консистенцията е приятна и не е прекалено тежка. Перфектен е, ако искате кожата ви да изглежда малко по-плътна и гладка. За мен е чудесен тоник, когато кожата ми се нуждае от допълнителна грижа и хидратация.
Приятен тоник с добра консистенция, приятен аромат. Кожата е хидратирана. Препоръчвам 🥰
Купих го, за да го пробвам, и резултатът е много добър. Трае много дълго време. Благодаря. Много съм доволна. Използвам го заедно със серума Volume 9.
Този тоник е абсолютно невероятен, малко като чаша е, но само малко, хидратира кожата, препоръчвам го
Много съм доволна, тоникът отговаря на очакванията ми.
Вече купих няколко бутилки от този тоник от 2024 г. насам. Наистина е добър за подхранване на много сухата ми кожа.
Имах мини версията от комплекта – хареса ми, затова реших да си купя тоник в пълен размер. Страхотен е, нежен, леко гелообразен, разнася се лесно, изсветлява кожата, а дозаторът е предимство. Препоръчвам го.
Бих искала да споделя мнението си за тоника с пептиди Medipeel Bor-Tox – наистина е невероятен продукт! Тоникът перфектно хидратира кожата, оставяйки я по-стегната, гладка и добре поддържана само след едно използване. Качеството на продукта е отлично и напълно отговори на очакванията ми. Огромни благодарности на магазина 💖 Страхотната маска, включена като подарък, беше много приятна изненада. Също така съм много благодарна за бързата доставка и висококачествените продукти. Горещо препоръчвам този магазин и определено ще се върна за още поръчки!
Купих този тоник главно защото съдържа пептиди. Много е лек, попива в кожата много бързо. Кожата е хидратирана и стегната след употреба. Харесва ми, че има помпа и опаковката е доста голяма, което ще стигне за дълго време.
Първоначално си купих този тоник само защото беше в категорията 40+. Исках да пробвам нещо по-подходящо и адаптирано към моята възраст и кожа, която с възрастта се бори още повече с пигментните петна. Това е първият тоник, който наистина усещам, че изравнява кожата. Изненада ме с по-гъстата си консистенция, за която наистина не е нужно да използвате тампон, а с това е гарантирано, че ще издържи по-дълго от по-воднисти продукти. Използвам го сутрин и вечер. Препоръчвам го.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.