Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Отзиви – 1
Наистина не хидратира, попива бързо, абсорбцията е странна, трябва да се използва серум и крем, защото ще ви изсуши. Не забелязах никаква промяна след като използвах половината бутилка, сякаш не прави нищо. Не усетих, че помага на серума да се абсорбира по-добре или възстановява pH-то, така че да няма акне и т.н. Накратко, не усетих нищо, но вероятно прави нещо.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.