Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
⭐️Доволна съм от този продукт. Имам доста мазна кожа, която е с акне и ми действа много добре. От два дни насам го слагам директно върху тонера (без да слагам крем преди това) и мисля, че дориПрочети повече
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса