Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.









Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 20
Винаги съм използвала индивидуално опаковани лепенки за очи, затова реших да пробвам версията в бурканче, която се предлага в няколко броя. Много съм впечатлена от продукта, той е много по-добър от индивидуално опакованите версии, тъй като течността в бурканчето, която напоява лепенките, придава приятна свежест. Продуктът има грандиозен ефект, освен това има много приятен охлаждащ ефект. За мен миризмата не е досадна, много приятно свежа е.
Много хубави подложки, лесни за употреба и най-важното - не се хлъзгат 😌
Тези лепенки за очи са отлични. Не дразнят и не щипят, а хидратират и стягат зоната под очите прекрасно. Нямам от какво да се оплаквам. Редовно обръщам опаковката, понякога я държа наопаки, така че серумът да достигне до всички лепенки.
Пластирите много ми харесаха още след първата употреба, структурата е отлична, ароматът е невероятен, плюс това продуктът беше доставен бързо.
Уау, много съм доволен от продукта! В миналото съм използвала лист маски за очите си, но тези гел подложки са много по-ефективни и интензивно овлажняващи. Имам много чувствителни очи, но не изпитах никакво дразнене, когато използвах тези маски. Кожата под очите остана копринено гладка, мека и осезаемо по-свежа – дори фините бръчици бяха по-малко видими!
Качествени пачове, които наистина работят. СЛЕД премахване на лепенките, известно време се усеща приятна прохлада под очите, сякаш някакъв лифтинг. Нямам дълбоки бръчки или тъмни кръгове под очите, така че получавам достатъчно хидратация. Единственото нещо е, че дори плуват в течността, така че в началото е трудно да ги задържите върху кожата, но когато серумът се абсорбира, всичко е наред. Но бих искал да са по-големи като размер.
Подплънките са ок, овлажняват добре. Имах впечатлението, че изсъхнаха бързо след известно време. И аз имах проблем с изтичането на опаковката, част от течността се разля, но иначе беше плюс 😉
Препоръчвам, придават свеж вид
Имам чувствителна кожа около очите, тези превръзки са много приятни, държа ги в хладилника, така че и те облекчават, но след около 7/8 минути кожата започва да ги усеща, не е парене, но тогава вземам махнете ги :) хигиенична и удобна опаковка за плюс
тези гел подложки ме изненадаха. хидратират прекрасно и държат всичко на място, освен това не щипят. Имам чувствителна кожа, особено около очите.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.