Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Този крем от Mizon е новият ми фаворит в рутинната ми грижа за кожата! Съдържа до 90% филтрат от секрети на черен охлюв + ниацинамид и 20 екстракта от черни растения, което прави кожата прекрасно хидратирана, успокоена и помага за заздравяването на малки несъвършенства. Текстурата е кремообразна, но не тежка - попива бързо, не оставя лепкав филм и сутрин кожата е мека, хидратирана и свежа. Чудесен е под грим и като нощен крем. Кожата ми изглежда по-равномерна, фините линии са по-малко видими и като цяло изглежда по-здрава. Много добър избор за комбинирана до суха кожа, чувствителна или кожа, която се нуждае от регенерация. Определено го препоръчвам! 👍
Лека текстура, попива бързо и върши работа, но не виждам никаква допълнителна ефективност и затова няма да купя отново. Отново, просто кожата ми е разглезена от много видове продукти и разнообразни съставки. Очевидно тези просто не ми пасват.
Кремът попива бързо, не оставя мазна кожа или неприятни остатъци, което е чудесно. След три седмици употреба обаче не виждам никакво подобрение, не съм забелязала допълнителна хидратация и имам чувството, че ме изсушава.
Попива бързо, което не ми харесва много. Това го прави по-малко ефективен за мен. Но пък овлажнява добре :-)
Много добър хидратиращ крем, който не оставя лепкаво усещане и попива добре в кожата. Малко минава дълъг път, така че ще продължи много дълго време.
Не е лош крем, но няма да го купя отново. Има по-гелова текстура, достатъчно е съвсем малко. Въпреки това, колкото и да нанеса, винаги "седи" известно време върху кожата ми, обикновено го масажирам около 2 минути, преди кожата ми да го попие и белият слой вече да не се вижда. Оставя малко лепкаво усещане, не толкова досадно, но не и най-доброто.
Хареса ми крема
Кремът беше купен за баща ми, който обикновено не обича нищо, което трябва да се нанася върху лицето му, но този много му хареса! :) Има деликатен аромат и консистенцията му наподобява лек гел, което го прави ефикасен! Получателят го използва редовно и го оценява :)
Хидратира, попива бързо и се разнася добре.
Много фината и почти гелообразна структура на крема ме устройва (който търси наистина плътен крем, този няма да му е подходящ), хидратира отлично, използвам го сутрин и вечер. Не оставя мазно усещане по кожата, бързо се абсорбира. Още не съм го тествал зимата на студ и вятър, ще видя дали ще е достатъчно. Във всеки случай моята кожа с екзема го обожава.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.