Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове




Отзиви – 4
Много мирише и е неприятно, когато го нанасям. Използвах го веднъж седмично, но само правеше кожата ми много лющеща се, така че за съжаление не ми подейства.
ТОЛКОВА НЕЖЕН ЗА УПОТРЕБА, ПОДХОДЯ ПЕРФЕКТНО ЗА МОЯТА КОЖА
Обожавам този крем!!! Поръчвам го за втори път и съм много доволна.
Използвам ретинол от доста време, кожата ми вече е свикнала, така че нямам нищо против дори по-силни концентрации. Все още обаче нямам чувството, че този продукт придава допълнителен блясък на кожата ми, както съм свикнала с другите кремове с ретинол. Хубаво е, че съдържа и витамин Е и пантенол - който същевременно хидратира и подхранва кожата - добре. Не пасна много на по-мазната ми кожа, но това не означава, че продуктът не е добър, просто имам усещането за мазен слой върху кожата си.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.