Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
Serum 1988Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен кремПрочети повече
Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
Serum 1988Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен кремПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса