Козметика Крема го за ползвам за първи път Впечатленията ми са че много добре хидратира и омекотява лицето.Без мирис е.Винаги ми пращат много хубави тестерчета . Благодаря ksisters 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸🩷🌸�Прочети повече
Serum 1988Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен кремПрочети повече
Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
ПрепоръчвамРедовно използвам серуми и ампули, защото имам много суха кожа на лицето и винаги търся продукти, които да поддържат хидратацията през деня. Този серум е страхотен. По-плътен е като текстураПрочети повече
Козметика Крема го за ползвам за първи път Впечатленията ми са че много добре хидратира и омекотява лицето.Без мирис е.Винаги ми пращат много хубави тестерчета . Благодаря ksisters 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸🩷🌸�Прочети повече
Serum 1988Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен кремПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса