Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 3
Всеки път, когато използвам ретинол, кожата ми се раздразнява много. Но този ретинол е много нежен и кожата ми може да се справи с него. Действа наистина добре за чувствителната ми кожа.
Този крем е гъст, но лесно се абсорбира. Необходимо е само малко количество за лицето. Ефектите са видими след две седмици употреба.
Не лепне след нанасяне. Попива добре. Приятна е и мека. Мирише красиво. препоръчвам
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.