Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.











Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 196
Не го използвам всеки ден, защото съдържа различни киселини, използвам го 2-3 пъти седмично. Продуктът е страхотен, особено след почистване на кожата.
Всяка сутрин е задължителна грижа за лице, шия, деколте - идеална за мазна кожа - хидратира и стяга порите
Купих цялата линия - серум, тоник и олио. Много ми хареса. Кожата ми е хидратирана и без зачервяване. Сега искам да пробвам друг тоник от друга линия, но мисля, че ще поръчам отново този. Много съм доволна.
Това е първият ми тоник и като цяло имам положително преживяване. Кожата ми е леко хидратирана и има деликатен, здравословен блясък. Консистенцията е водниста, но оставя лек, приятен филм върху кожата. Разнася се лесно и е приятен за употреба. Благодаря за бързата доставка и прекрасните подаръци 💛
Използвам този продукт след маската за почистване на порите от същата линия. Кожата ми е добре хидратирана и готова за следващата процедура. Бутилката е хубава и голяма, така че ще стигне за известно време. Обичам тази марка и нямам търпение да пробвам всичките им продукти. Обичам тази марка.
Много приятен тоник. Ароматът не е досаден.
Много добър продукт, препоръчвам го.
Много приятна и подхранваща есенция. Кожата е приятно подхранена след употреба. Опаковката издържа почти 2,5 месеца при редовна употреба. Страхотна е за мен и ще продължа да я използвам отново.
НАЙ-ДОБРИЯТ, ИЗПОЛЗВАМ ГО ОТ 1 ГОДИНА, ЗА МАЗНА И НОРМАЛНА КОЖА
Водата успокоява, хидратира и озарява кожата. Определено ще купя отново, нямам от какво да се оплача!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.