Изненадващо Наистина ми харесва доста даже само от първото нанасяне , оставя кожата толкова гладка ,хидратирана , но не мазна и не суха , наистина страхотен
Зеления не ми допадна толкова колкото този
Толкова съм доволен от този продукт!Кожата ми е доста суха, особено на челото. Използването на този тоник, а след това нанасянето на хиалуронов серум и хидратиращ крем прави кожата ми ТОЛКОВА гладка и хидратирана! Абсолютно гоПрочети повече
Изненадващо Наистина ми харесва доста даже само от първото нанасяне , оставя кожата толкова гладка ,хидратирана , но не мазна и не суха , наистина страхотен
Зеления не ми допадна толкова колкото този