Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 23
Перфектен за всеки ден
Продуктът е без аромат, нежен към кожата, почти с консистенция, подобна на вода. След 2 седмици видях резултати, като акнето ми се подобри. Също така изглади малките „точички“ в областта на челото, но не сви порите ми чак толкова много. Освен това съм доволна от продукта.
Потвърждавам ексфолиращия ефект и приятно леко гъстата консистенция, но що се отнася до хидратацията, предпочитам Round Lab
Създава истинска стъклена кожа, хидратира добре, вписва се идеално в моята рутина. Препоръчвам го за дехидратирана кожа.
Изхабих две опаковки, но вероятно няма да го купя отново. През зимата ми пасваше доста добре... но с идването на пролетта забелязах, че порите ми започнаха да се разширяват и гъстата консистенция не ми отива в момента. Имам комбинирана кожа. Така че за зимата да, но през пролетта и лятото ще избера по-воднист, по-лек тоник.
Това е чудесен тоник. Използвам го през деня. Има много приятна консистенция. Много е хидратиращ и ми придава страхотен блясък. Страхотен е под грим.
Мека и хидратирана кожа! Освен това, е успокояващ и не дразни дори чувствителна кожа с акне. Чудесна основа за серум/крем. Издържа дълго време и наистина си заслужава.
Изравнява кожата ми много добре, попива бързо и е идеален за комбинираната ми кожа. Купих го по онлайн препоръка, за да свия порите си, но не забелязах този ефект. Във всеки случай, горещо го препоръчвам!
Вече съм пробвала X тоници от марки като Anua, Purito или Numbuzin, но от всички тях открих своя Свети Граал в този. Има невероятно приятна консистенция. Хидратира перфектно, осигурява нежно ексфолиране и е БЕЗОПАСЕН за кожа, СКЛОННА КЪМ АКНЕ или ГЪБИЧКИ. Перфектна основа за серум или крем. 💚 За мен този тоник е НАЙ-важен от всички тонери, които съм пробвала досега, и когато се сетя за тази малка опаковка, си купувам голяма ✨
Открих този тоник случайно, реших да се доверя на многото положителни отзиви. Е, бях права 💫 Това е отличен тоник, плътен и абсолютно хидратиращ. Приятен е за употреба, леко изсветлява кожата и най-вече наистина стяга порите. Неочакван ефект. Горещо препоръчвам 🖤
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.