Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 64
Тоникът има красив билков аромат, по-рядък е от версията без аромат, аз имам и двете, така че мога да сравня, версията без аромат е по-скоро гелообразна, но хидратира кожата прекрасно и нежно я изглажда, страхотен продукт 😉
Много съм доволна. Има деликатен аромат и не е лепкав. Препоръчвам го 🎀
Пробвала съм различни тоници, но когато пробвах този, дори се изненадах, уау колко е нежен и колко приятно освежава кожата :) Много съм доволна, използвам го, щастлива съм и го препоръчвам на други! :)
Кожата ми го обожава. Ароматът е малко силен, така че ако на някой не му харесва, може да е проблем, но мисля, че си струва да се „търпи“, защото ефектът е прекрасен.
За първи път използвах тоник с леко гелообразна консистенция. Хидратира кожата много добре през целия ден и след няколко дни кожата се усеща стегната. Тоникът има билков аромат, който изчезва след употреба.
За първи път си купувам този тоник. Имам суха, чувствителна кожа и беше перфектен за мен. Кожата ми се усеща по-хидратирана и освежена след това.
За мен това е най-добрият тоник. Поръчвам го всеки път, когато ми свърши.
Това наистина е един от най-добрите тоници за последните няколко години. Мога да пробвам нещо ново, но винаги се връщам към този. Има естествен аромат, подхранва кожата и не предизвиква дразнене, дори при чувствителна кожа.
Много добър продукт, от който кожата ми се нуждаеше, за да се чувства удовлетворена. Използвам го от известно време и ефектите вече са забележими.
Чувства се страхотно, хидратира кожата ми веднага. Не предизвиква раздразнения, попива бързо. Препоръчвам го на всички.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.