Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече
Супер Продуктът заслужава внимание, има приятен аромат, красив дизайн, отлично разпръскване и добър стопер — може спокойно да се вземе в куфар, без да се притесняваш, че ще протече.
Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече