Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 13
Остави скалпа ми чист и косата ми сякаш не се омазнява толкова бързо. Оставя приятен блясък.
Имам много мазна коса, този шампоан ми помогна много, а бутилката е голяма, така че стига за дълго време.
Въпреки името на опаковката, препоръчва се миене на косата с този шампоан два пъти на ден. Какво точно прави този шампоан? Логично, той би трябвало да ви предпази от толкова често миене на косата. Като шампоан е добре, но няма подобрение с него; косата се омазнява също толкова бързо.
Харесва ми шампоанът, прави косата ми лека и е много приятен.
Най-добрият шампоан за мазна коса, който съм пробвала, независимо дали е аптечен или парфюмериен. Шампоанът е нежен и оставя косата мека и подхранена, косата се омазнява видимо по-малко след него, а опаковката на шампоана издържа дълго :)
С голямо нетърпение очаквах този шампоан. За съжаление не забелязах разлика в омазняването на косата. Струва ми се, че дори са малко по-мазни от другите шампоани, така че не бих го препоръчал за омазняване. Но трябва да кажа, че сега косата ми пада много по-малко от обикновено и след всяко измиване имам уханна и мека коса за дълго време. Няма нужда и от балсам, тъй като косата се разресва прекрасно и без него. По-скоро не бих го препоръчала, защото не задоволява усещането за чистота след измиване на косата и не помогна по никакъв начин при мазна коса.
Имам къдрава коса и горната част се омазнява бързо, а долната става много къдрава. За съжаление този шампоан изобщо не ми помогна, косата ми беше по-зле след него. Не го препоръчвам за такъв тип коса.
Бях малко скептичен в началото, но тъй като страдах от косопад, исках да опитам този шампоан. Щастлива съм, че го направих, защото виждах как косата ми пада все по-малко след всяко измиване. Миризмата е малко неприятна, но се свиква с нея. Ще го купя отново, тъй като първата ми покупка е почти празна.
Бях много разочарован. Веднага след първото измиване главата ме сърби. Издържах още три измивания, може би..... Но за съжаление този шампоан не ми пасна, което ми стига за 20€. И така, освен мазната коса, сега имам и пърхот от нея... И в същото време косата ми наистина беше красива, блестяща и без къдрене. Три дни дори не можех да си измия главата. Ако пасне и не ви сърби главата веднага след първото измиване, значи сте спечелили.
Имам гъста, фина и дълга коса, която се омазнява бързо, само защото е толкова мека и гладка. Затова всяка вечер трябва да ги мия и суша със сешоар. Но много харесах марката Daeng Gi Meori и това не е първият ми продукт от тази линия. Техните естествени шампоани са първокласни, оставяйки косата ми мека, кондиционирана и много блестяща. Не дразни кожата, не образува пърхот. Ароматът на шампоана е ориенталски/азиатски и топъл точно както го харесвам. Малко напомня на миризмата на тамян или ароматни пръчици, накратко, като когато посетите наистина добра чайна с успокояваща атмосфера. 😊🙏🏻 Консистенцията е малко лепкава, но това няма значение, поне няма опасност дозата случайно да изпадне от дланта ми при миене.😅 Но новият дизайн и капачката/помпата бяха доста шокиращи за мен, защото помпата не може да се управлява! В началото дори си помислих, че съм получила съвсем различен продукт. 😂 Въпреки това, едва когато EAN беше потвърден, се успокоих и разбрах, че това е просто различен външен вид на същия продукт.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.