Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Накратко, аз съм последната, която го пробва, страхотен е, аналог на Loreal Profession в жълто бурканче, но с много по-хладен аромат. Препоръчвам го, ще ги избера сега заради цената, наистина са подобни. За мъртва коса е точно това, което
Косата е много гладка и лъскава от корените, а скалпът се усеща освежен. Една от най-добрите маски.
Това е най-добрата ми покупка! Маската е много приятна за употреба и ухае вкусно! Най-добрата маска, която някога съм имал/а
Тази маска не утежнява косата и не се омазнява бързо. Косата се разресва по-лесно. Нежно хидратира и подхранва косата. Не е подходящ за изсветлена коса, в такъв случай е необходимо нещо по-подхранващо. Идеален е за небоядисана коса. Мирише прекрасно.
Имам средно дълга, къдрава коса. Миризмата е невероятна. За мен лично е много дебела, това е ➕. На следващия ден къдриците ми станаха малко по-сухи, а след 2 дни още по-сухи. Така че не за къдрици)
Открих тази маска в Бали и бях толкова щастлива да я намеря тук! Структурата е невероятна, има много различни масла, само след една употреба можете да видите разликата, така че съветвам на 100%!!!!! Купих малкия размер, това количество е достатъчно за 3 пъти употреба. Добавих снимки преди и след:) Използвах маската преди фотосесията и никога не изглеждаха по-добре!!!
Това беше достатъчно за голям брой употреби. Разнася се добре по цялата коса. Мирише на банан. Още след 5 минути вече има ефект, косата е гладка и овлажнена
Буквално чудо за суха къдрава коса. След употреба те изглеждат красиво блестящи, меки на допир и лесно се разресват. Единственото нещо, което ме притеснява лично, е специфичната силна миризма, която много хора оценяват положително.
Много харесвам тази маска. Ароматът е просто нереален, можете да го нанесете върху скалпа и цялата коса. Много е удобно. Оставя косата много мека. Използвам тази маска редувайки се с други маски на тази марка. Зависи какъв ефект искам да постигна.
Те ще утежнят добре косата ви. След изсушаване със сешоар с крем на същата марка стърчащите косъмчета залепват навсякъде и стават гладки😍
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.