Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 31
Балсамът е страхотен
Пробвах малка опаковка и не ми хареса особено тази маска. Не я намирам за толкова хидратираща и подхранваща, колкото другите продукти. Не ме впечатли, нито пък ме разочарова напълно.
Маската е страхотна. Косата ми е видимо по-здрава и хидратирана.
Добра маска за коса, отлична е за моята коса, къдрава, боядисана в русо.
Тази маска за коса е страхотна, прави косата ми по-мека и по-здрава, купих си и шампоана към нея.
Това е чудесна маска, която перфектно подхранва косата. След употреба я оставя мека, еластична и добре хидратирана.
Страхотен балсам! Резултати само след едно използване :) Имам увредена коса, склонна към заплитане и падане. Този балсам разплита косата ми, без да я уврежда. Косата ми е хидратирана и мека! Балсамът не я омазнява! Препоръчвам го; купих по-голяма бутилка и го препоръчах на приятелки! :)
Най-добрата маска за коса, която съм използвала! Прави косата ми невероятно мека и блестяща. Използвам втората си бутилка и тя напълно замести използването на балсам за мен.
Все още тествам продукта, ще видя какви резултати ще донесе след първото използване, но съм много доволна от опаковката и особено от количеството продукт, което съдържа! Огромен плюс за K-sisters! Наистина, в началото бях скептична за такава цена, но е несравнимо количество в сравнение с други електронни магазини за корейска козметика - така че покупката си заслужаваше :))
Чудесно за суха, увредена коса
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.