Най-добрият овлажнителНай-добрият хидратиращ крем, справя се перфектно с леко зачервяване и успокоява кожата. Получих миниатюрна версия като подарък, но определено ще поръчам пълната версия 😍
За наранена кожна бариера!Спасителят на кожната бариера, не знам по друг начин как да го обясня!
Заради възрастта си доста си играя с кожата на лицето... И разбира се си унищожих кожната бариера. В една от покупките Прочети повече
Много доволнаПолзвам този продукт от поне 6 месеца, и бих казала че със времето все повече почна на ми харесва, наистина е гел крем, няма мирис, лесно се разнася и една опаковка стига да доста време ( наПрочети повече
Най-добрият овлажнителНай-добрият хидратиращ крем, справя се перфектно с леко зачервяване и успокоява кожата. Получих миниатюрна версия като подарък, но определено ще поръчам пълната версия 😍