Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 61
Когато за първи път отворих крема, останах в състояние на нямо удивление - отрицателно. Прилича на сперма. Не се обезкуражих, благодарение и на приятния му аромат. След употреба резултатът е видим само след няколко дни! Наистина го препоръчвам! Страхотен продукт и резултат!
От известно време търся „крем“, който мога да използвам през нощта, без да запушвам порите си. И ето го. Формулата му е гел – съвсем малко количество е достатъчно за цялото лице, което го прави много ефикасен. Събуждам се със сияйна кожа сутрин :)
Стяга и хидратира фантастично. Прави кожата мека и пухкава. Има интересна гелообразна текстура, но попива бързо. В началото се усеща леко лепкаво по кожата, но това бързо отшумява.
Кремът има гел текстура. Лично на мен не ми пречи, че е гъст, ако нанесете малко количество, попива бързо. Не усещам да лепне по кожата, освен това е доста лек върху кожата, мисля, че върши добра работа.
Кожата ми обожава този крем, поради което продължавам да се връщам към него. Има приятен хидратиращ и стягащ ефект.
Използвам го от кратко време, така че все още не мога да оценя ефекта, но усещането върху кожата е малко лепкаво в началото, но попива бързо и кожата остава мека на допир. Консистенцията е гъста. Малко количество е достатъчно. Ще видим какъв ефект ще има при редовна употреба.
Доста съм разочарована от този крем, усеща се напълно лепкав, кожата ми е опъната, трябваше да използвам друг крем за това.
Лек гел крем, който попива веднага и оставя кожата еластична. Майка ми идваше при мен и ми показваше колко красиво еластична е кожата ми 😁
Леката, гелообразна консистенция попива бързо и малко количество е достатъчно, за да остави кожата хидратирана.
Чудесен избор за през нощта, особено за тези над 30, можете да добавите хиалуронова киселина преди това, ще бъде абсолютно невероятно, не лепне, текстурата е много лека, най-много ми хареса ефектът сутрин, кожата е копринена и е супер, много добро съотношение цена-качество
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.