Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 27
Кремът е лек, попива добре, има приятен мек аромат и е по-скоро с гелообразна консистенция. В сравнение с други кремове, които съм имала, е по-малко хидратиращ, затова го нанасям сутрин, а вечер нещо по-хидратиращо за предпазване на кожата. Подходящ е за лятото, но според мен не е за много суха кожа. Бих го купила отново.
Добре, хубава форма с тези капсули вътре, но е малко водниста и не бих казала, че хидратира или успокоява добре кожата ми. Много посредствено.
Страхотен крем, перфектна текстура...
Използвам го през нощта. Ако се втрие добре, е подходящ и за мазна кожа. Мирише прекрасно. Определено ще го довърша, но няма да го поръчвам отново, не виждам никакво чудо.
Много съм доволен, определено ще поръчам още
Вече имах един такъв, но беше хидратиращ. Този път избрах антиейджинг. Кремът е много приятен, лесен за нанасяне и попиване. Допълнителен бонус е, че изглежда добре.
Купувах го отново няколко пъти, обожавам го. Хидратира добре и има приятен аромат.
Добавям това ревю едва след като го използвах. Имам комбиниран тип кожа, а Т-зоната ми е доста мазна. Кожата ми е хидратирана и по-мека, докато използвам този крем, бръчките на челото ми са много по-фини и вече не се виждат с просто око в зоната на очите и устните. Определено ще продължа да поръчвам този крем ❤️
Приятна текстура и се усеща как успокоява и подхранва кожата. Аз го използвам като нощен крем и лично аз оставя такова лепкаво впечатление върху кожата си. Освен това, Т-зоната ми е доста мазна сутрин след употреба. Но иначе е страхотен.
Кремът мирише прекрасно и е много приятен за лице, използвам го от известно време и мисля, че ще издържи наистина дълго време, просто трябва да нанесете съвсем малко количество и това е всичко!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.