Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 24
Получих тестер за този крем и веднага се влюбих в него, текстурата е лека, но хидратираща, идеална основа за пудра. Не харесвам ароматизирани кремове, но този мирише толкова приятно, никак не е натрапчив. Прави сутрините ми по-хубави ;)
Получих мостра - имам зряла кожа с бръчки и старчески петна. В началото ми се стори тежка, но се разнесе и попи добре. Мога да я препоръчам.
Приятен лек крем, свеж аромат. Харесва ми.
Доверих се на отзивите, като определено съм приятно изненадана, първоначално се усеща тежък и гъст, но лесно се разнася и бързо попива, има приятна миризма, не остава лепвакост. Прави кожата мека и хидратирана и нямам проблем след това да сложа СС крем. Със суха кожа съм. Препоръчвам! :)
Кремът е лек, но оставя кожата добре овлажнена и осветена, използвам го всяка сутрин и го препоръчвам на всеки, който търси лека консистенция, този ще бъде идеален! Освен това има деликатен аромат на лимон :)
най-добрият C крем, по-плътен, но и чудесен за мазна кожа. Озарява прекрасно, използвам го всяка сутрин
Страхотен ежедневен крем, който ви спестява няколко стъпки в грижата за кожата. Използвах витамин С предимно под формата на серум, но смятам, че този крем ми помага повече - усещам, че акнето ми зараства по-бързо. Приятен е, лек (не разбирам как някой пише, че е плътен), има приятен мек аромат (който не дразни) и страхотни съставки. Този крем + spf всеки ден = 🫶
Плътна е и се рони на кожата ми :/
Кремът е страхотен, попива бързо в кожата и й придава здрав блясък. Кожата е видимо хидратирана и сияйна. препоръчвам!
Купих крема след като получих мостра с покупката. обичам го Има страхотна консистенция, попива добре и наистина озарява лицето. Препоръчвам да опитате 💪
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.