Добър💛Усеща се доста свежо на кожата, забелязвам, че започва да ми се изчиства лицето след една седмица ползване, но по добре да добавите също серум и тоник след почистване с продуктите.
Чудесен вариант за лятоНе лош крем, с бързо попиваща текстура, удобна опаковка, отличен вариант за лятото. Въпреки това не бива да се очакват чудеса от него — определено не е подходящ за дехидратирана кожа.
За наранена кожна бариера!Спасителят на кожната бариера, не знам по друг начин как да го обясня!
Заради възрастта си доста си играя с кожата на лицето... И разбира се си унищожих кожната бариера. В една от покупките Прочети повече
Добър💛Усеща се доста свежо на кожата, забелязвам, че започва да ми се изчиства лицето след една седмица ползване, но по добре да добавите също серум и тоник след почистване с продуктите.