Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 11
През последните 20 години пробвах безброй почистващи препарати за лице. Бих го купила отново. В момента няма друг, който бих купила отново. Харесва ми зелената опаковка. Необходимо е само малко количество, пени се добре, има толкова хубава копринена, мека пяна... почиства добре, но е нежен към кожата. Не изсушава, не причинява обриви или петна. Дори да използвам само това през нощта и нищо друго, сутрин се събуждам с по-красива кожа. Признавам си, че заради цената и защото искам да пробвам продуктите на Torriden Dive in (вече използвам бустера), не съм сигурна дали ще го поръчам отново. Ако почистващият препарат за лице Torriden действа по-добре, няма да го поръчам отново. Но въпреки това е страхотен почистващ препарат за лице.
Абсолютно страхотно! Имам чувствителна, комбинирана кожа. Изобщо не дразни кожата ми. Препоръчвам го!!
Идеален за чувствителна и суха кожа. Не оставя кожата суха. Никога повече няма да купя нищо друго!
Отличен продукт, препоръчвам го за чувствителна и мазна кожа! Оценявам и по-малката опаковка за пътуване.
Това без съмнение е най-добрият продукт, който съм използвала към момента за почистване. Кожата ми се чувства копринено гладка и чиста след употреба. Това ми е втората опаковка и ще продължавам да го вземам, с малко количество ефектът е страхотен.
Това наистина е най-добрият почистващ препарат, който съм пробвала. Използвам го вече от година и съм на третата си бутилка. Това е първият почистващ препарат, който не оставя лицето ми сухо, не дразни, почиства добре. Вероятно ще го използвам до края на дните си...
Малко скъп, но много ефективен. Може да се каже, че е под формата на много гъста паста. Буквално, една малка точка продукт - по-малко от 0,5 см паста - е достатъчна за цялото лице. Не оставя лицето ми опъната след измиване. Бих го купила отново. Не дразни кожата.
ТИП КОЖА: комбинирана, мазна зона на Ц, чувствителна, склонна към акне кожа. Възраст: 30+ Основни проблеми: разширени пори, дехидратация и първи признаци на фини линии Получих мостра от тази марка с 3-стъпкова рутина, която да пробвам. (Вижте първото ревю на страницата за почистващото масло) Първо, това масло излезе доста гъсто от опаковката, вероятно се е втвърдило заради студеното време? Не съм сигурна. Има лек аромат, нищо особено и малки перли. Не се плъзга добре само по себе си, трябваше да го емулгирам малко с вода и след това започва да се пени правилно, както би трябвало. Тъй като първо използвах почистващото масло от тази линия, порите изглеждаха по-чисти, но ако също сте загрижени, както аз, за размера му (големи пори), това не изглежда да ги адресира, но изглеждат малко избледнели? Не съм сигурна.. Не е толкова хидратиращо, колкото обичам да са моите почистващи пяни, предната част на лицето и бузите се усещаха малко сухи след това.
Това е най-добрият почистващ продукт, който съм използвала досега. Имам много чувствителна кожа и след всеки почистващ продукт лицето ми беше зачервено и сърбящо, но най-накрая този направи точно обратното - кожата ми придоби по-естествен цвят и кожата ми се чувства страхотно след употреба на този почистващ продукт. Той е наистина нежен и приятен на допир. Може би не е толкова хидратиращ, колкото бих искала, но определено е най-добрият, който съм използвала.
Много харесвам тази пяна. Използвам я само от време на време сутрин, но резултатите никога не разочароват. Има малки частици, които нежно ексфолират, така че кожата е по-гладка, но не е и зачервена едновременно. Миризмата не ме привлича, но изобщо не ми пречи с почистващи пяни, които са на лицето за 1-2 минути (максимум). ✨
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.