Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 32
Много ми хареса този гел - почиства добре, но е доста нежен към кожата. Не почиства до скърцане, така че няма сухота. Прозрачен гел, почти без мирис, голям обем и приятна цена!
Използвам почистващия продукт не само за лицето, но и за деколтето и раменете. Почиства добре кожата ми и при редовна употреба леко намалява пъпките. Дава усещане за наистина качествено почистване. Ароматът е приятен, ненатрапчив. Бях приятно изненадана от големия обем за такава цена — много изгодно. Текстурата е лека, комфортна, пени се добре.
Използвам гела за сутрешно почистване на лицето, не дразни чувствителната ми кожа, за цената си, толкова голяма опаковка е страхотна, мога само да го препоръчам.
Страхотно почистване, без мирис, така че бих казала, че е подходящ за чувствителна кожа, пени се прекрасно, достатъчно е малко количество, кожата е прекрасно чиста, без да се усеща опъване. Издържа наистина дълго време, така че хваля съотношението цена-качество👍
Имам комбинирана кожа и този гел не я изсушава, почиства добре и не дразни. Практичен е за употреба.
Много ми харесва, първо осъзнах след като направих поръчката, че искам мазен почистващ препарат, но го избрах на базата на описанието на продукта, размера и цената, но вече чаках с умерен ентусиазъм пяната за почистване на лице, която за моя изненада имаше мазна консистенция, почистваше перфектно, след това мицеларният почистващ препарат почти нямаше какво да прави, не дразнеше очите ми и резултатът беше пухкава кожа, радвам се, че се реших на него.
This cleansing gel is amazing. It leaves my skin feeling clean without that dry, tight or squeaky sensation after washing. The texture is light and pleasant and the generous size means it lasts a long time. Definitely a great everyday cleanser.
Има гел-ампулна текстура. Прави кожата ми много мека и хидратирана, без да я изсушава изобщо след измиване. Почиства много добре и при нощното двойно почистване след балсам за почистване. Харесва ми, че е без аромат и етерични масла. Съдържа още центела, алантоин и зелен чай, които активно успокояват зачервяването. Ферментите от корен от женско биле и бифида помагат за сияен тен, а папаин (ензим от папая) нежно разтваря мъртвите кожни клетки, които правят PIH да изглежда по-тъмен. Екстрактите от Bifida Complex и женшен са фокусирани върху укрепване на кожната бариера и подобряване на еластичността, което са основни ползи против стареене. Наистина е висококачествен почистващ продукт. Имам суха кожа тип I с PIH и е перфектен за моята кожа.
Много ефикасен продукт; само малко количество е достатъчно за измиване на лицето. Пени се лесно, почиства старателно и оставя усещане за свежест. Ще го купя отново.
Почистващият гел е много нежен, не дразни кожата ми, склонна към атопична екзема и периорален дерматит. Създава класическа пяна и за разлика от някои почистващи продукти - пяната се отмива лесно. Използвам го като втора стъпка, след почистване с олио. Няма аромат, което е плюс за мен. Голямата опаковка е за дълго време. Имам и крем от тази линия и също съм доволна.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.