Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 37
Това е втората ми бутилка и трябва да кажа, че е най-добрата есенция, която някога съм имала, възстановява кожата, намалява бръчките, изглажда и хидратира прекрасно ❤️❤️
Това е страхотен продукт. След 4 дни вече видях по-свежа, по-стегната и по-гладка кожа на лицето. Всички препоръки.
Богата, течна есенция, доста мазна. При суха, зряла кожа, склонна към черни точки, може да причини обрив, дори върху нормална кожа на шията.
Numbuzin е моят Свещен Граал в грижата за кожата. Това не е първият продукт на Numbuzin, който използвам, и със сигурност няма да е последният! Той е перфектен за мен; използвам го два пъти на ден и имам „стъклена“ кожа.
Любимият ми серум (есенция). Това е доста мазна емулсия, чудесна за суха кожа. При комбинирана кожа може да запуши порите.
Поръчах Numbuzin No.9 Essence за първи път и честно казано не очаквах нищо специално от него — просто исках да пробвам нещо ново в грижата за кожата. Но продуктът наистина приятно ме изненада. Текстурата ми се стори необичайна в началото — малко еластична, но изобщо не лепкава. Мислех, че ще е неприятно за кожата, но попива бързо и се комбинира добре с крема, нищо не се събира на бучки. След употреба кожата е по-хидратирана и изглежда по-свежа. Мисля, че е добър избор за тези, които искат нежен антиейдж ефект, без да я утежняват. Като цяло съм доволна и вероятно ще го поръчам отново.
Поръчах тази есенция преди няколко седмици и вече виждам видим ефект. Кожата ми е по-стегната, по-плътна и винаги мека. Кожата е сияйна, а фините линии са по-забележими. Има лесна за апликиране помпа, която ми помага да използвам само необходимото количество за еднократна употреба. Ще купя отново.
Много харесвам този серум. Лека текстура. Кожата сияе.
Много добра есенция. Има доста млечна консистенция, но е доста гъста. След нанасяне вечер, кожата е стегната и гладка на сутринта.
Много приятно съм изненадана от този серум, оставя кожата хидратирана, мека и видимо по гладка. Не се абсорбира много бързо, но не оставя лепкав слой.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.