Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 21
Страхотен серум. Нямам лепкава кожа след употреба.
Серумът е ок, върши си работата, усеща се хидратиран и подхранен, единственото нещо, което наистина ме притеснява, е странната му миризма, но предполагам, че такъв е витамин C🤷🏼♀️
Избрах този продукт заради ниската му концентрация, тъй като съм пълен новак в работата с него и имам изключително реактивна чувствителна кожа. Има лека гел консистенция и попива бързо. Оставя леко лепкав завършек, но това изобщо не ме притеснява и изчезва след нанасяне на крема. Не забелязах никакво парене или нещо подобно. Очаквам с нетърпение резултатите.
Препоръчвам 😍
Много е ефективен, резултатите са видими още от първите употреби, просто усещам, че кожата ми се нуждае от допълнителна хидратация.
Използвам го от години, общо повече от 10 бутилки и наистина работи. Добър продукт за парите си и един от най-добрите в този ценови сегмент. Използвам го както за лице, така и за тяло. Единственият минус е, че оцветява дрехите в жълто. Трябва ли да го имате предвид? Бутилката е голяма и продуктът окислява, така че трябва да го използвате след месец, максимум два.
Купихме още серуми и всички имахме добро преживяване. Само няколко капки и усещам как кожата ми се стяга. Колежката ми казва, че кожата ѝ е по-равномерна. Определено ще купя отново.
Без серум, мирише много лошо, не прави абсолютно нищо
Това е просто чудодейен продукт. Перфектно изравнява тена, премахва малки следи от пост-акне.
Тъй като не мога да използвам всеки продукт от серията „C“ поради алергии, съм много щастлива, че мога да използвам този серум и че е с толкова високо качество.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.