Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 67
Никой крем без рецепта все още не е намалил атопичния ми дерматит под очите - купих го, защото исках да намаля подпухналостта под очите си сутрин и каква приятна изненада!
Използвам крема от няколко седмици, реших да напиша отзив след употреба, а не веднага след получаването му. Кремът е лек, с приятна текстура и е без мирис, което е важно за чувствителни хора. Подходящ е за моята чувствителна кожа, използвам го в дневна и нощна грижа, хидратира и освежава добре. Мисля, че за супер забележим ефект е достатъчно да се използва няколко седмици, необходима е продължителна употреба. В момента съм доволна от покупката. Купих го заедно с крема от тази серия, много ми харесва комбинацията от тези продукти в грижата.
Много добър. Оставя околоочния ми контур мек и добре хидратиран.
Поръчах този крем за очи за първи път и трябва да кажа, че го обожавам! 🫶🏻 Много добър, хидратира, не дразни очите (без парене), разнася се много добре и попива бързо. След няколко дни зоната около очите започва да изглежда по-свежа и по-хидратирана. Очите не изглеждат уморени и страхотното е, че не е нужно много крем, стига да го разнесете добре. Съотношението цена-качество е страхотно. Моите топли препоръки за този продукт! 💯
Много хубав крем, партньорът ми също обича да го използва. Малко количество е достатъчно, така че съдържанието на тубичката стига за дълго време. Ароматът е много приятен, но не е досаден за мен.
Отличен хидратиращ крем за околоочния контур, един от малкото, които при чувствителни очи не парят и не ме дразнят.
Този крем за очи се абсорбира много лесно и има лека, немазна консистенция. Препоръчвам да нанасяте по-малко количество, защото дори малко количество в този случай е достатъчно за достатъчна хидратация. Кремът не се рони и не дразни дори чувствителната кожа. Има много нежен и приятен парфюм.
Добро качество, препоръчвам го
Това е вторият път, когато използвам този крем. Отличен е за долните и горните клепачи. Имам доста суха кожа около очите и съм много доволна от него. Горещо го препоръчвам.
Обичам аромата на този крем за очи. Има лека, свежа текстура, глезеща грижа за зоната около очите. Не дразни и не утежнява кожата и попива лесно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.