Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове



Отзиви – 3
За съжаление, след като го нанесох, след известно време ме пареше и след няколко часа клепачите ми бяха леко подути и зачервени на места. За съжаление, текстурата се усещаше наистина добре.
Кремът е много приятен и въпреки че имам много чувствителна зона около очите, не дразни. Количеството продукт е чудесно за цената си.
Страхотен, недразнещ, голям капацитет, достатъчно нежен и много приятен.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.