Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 18
Лично на мен кремът не ми хареса. С течение на времето (след няколко дни) зоната около очите започна да ме щипе много и трябваше да спра да го използвам. Мога да дъвча лепкавата текстура, но за съжаление не успях да преодолея усещането за парене.
Скъпи K-Sisters, получих от вас мостра от крем за очи Corix и честно казано? Уау! Благодарение на тази малка мостра впоследствие го поръчах и днес знам, че това беше едно от най-добрите решения за кожата ми. Зоната около очите ми е чудесно мека, гладка след употреба... като бебешко дупе 🥹 Изглеждам по-отпочинала, по-свежа и усещането върху кожата ми е просто пристрастяващо. Благодаря ви, че ми позволихте да го пробвам - защото ако не бях получила мострата, може би нямах да го имам и до днес. Кремът е толкова разтеглив, но изобщо не ми пречи. Попива добре и не е лепкав. А сега? Оставам вярна на Coxir 🖤
Не харесвам консистенцията; нанасянето е доста трудно. Но това, което е наистина неприемливо за мен, е, че лепкавото усещане не изчезва, което прави нанасянето на грим след това почти невъзможно. Дори и да го отстраня по-късно, коректорът не се задържа и не се задържа. Не бих го препоръчала.
Този крем има интересна консистенция, малко лепкава, но тази следа не остава върху кожата след нанасяне. Всъщност дава усещане за свежест, лек е и попива бързо.
Кремът има разтеглива консистенция, но можете да свикнете с него веднага. След нанасяне се абсорбира прекрасно и кожата веднага се омекотява. Много приятен крем и опаковката е наистина голяма, определено ще стигне за дълго време.
Дават ми страхотен продукт
За някои консистенцията може да е странна, аз харесвам "лепкавия" финиш, който се абсорбира супер, не дразни, околоочната зона е озарена
За някои консистенцията може да е странна, аз харесвам "лепкавия" финиш, който се абсорбира супер, не дразни, околоочната зона е озарена
Получих мостра като подарък към покупката. Консистенцията е много приятна и се нанася добре, но за съжаление много ме щипе около очите и отнема половин ден, за да изчезне. Опитвам се да го използвам поне на други части на лицето си, но пак ми е доста дразнещо. Смятам, че хората с по-малко чувствителни очи няма да имат проблеми и ще бъдат задоволителни.
Кремът има консистенция на "охлюв", разтяга се. попива добре, не дразни очите
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.