Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 25
Кремът е добър и попива бързо. Въпреки това, не осигурява много влага.
Лек крем с приятен аромат, който попива много бързо и не оставя филм. Хидратацията обаче не е силна - затова е по-подходящ за мазна или нормална кожа.
Препоръчвам да поръчате по-малка опаковка за първия опит. Кремът миришеше наистина приятно, но лично на мен не ми пасна. Лицето ми беше хубаво и сияещо след употреба, но от друга страна, изсушаваше много зоната около очите ми, което много щипеше и очите ми непрекъснато сълзеха. Опитах да го използвам няколко пъти, но все още изпитвах същото кожно дразнене.
Горещо препоръчвам Ksisters! Доставката е невероятно бърза – поръчките винаги пристигат бързо и перфектно опаковани. Продуктите имат отлични съставки и си личи, че са внимателно подбрани и с високо качество. Приятните изненади също са огромен плюс – всяка поръчка често е придружена от малък подарък, което е наистина възхитително. Обичам този магазин и с удоволствие ще се върна за още поръчки. Определено един от любимите ми ❤️
Прекрасен аромат!!! Цитрус!!! Отлична кремообразна консистенция и бързо абсорбиране. 👍🏼❤️
Приятна кремообразна гел консистенция. Кремът няма да навреди, но и няма да направи чудеса. Не забелязах светкавицата.
Кремът е добър, но ако лицето ви е увредено (рани, сухота и т.н.), препоръчвам да го пропуснете, защото предизвиква усещане за парене. По-добър вариант за този човек би била розовата версия. Не забелязах изсветляване.
Така че това наистина е цитрусова бомба. Този крем не само мирише невероятно цитрусово, така че ще искате да го изядете, но е и наистина страхотен. Кожата ми е толкова красиво озарена след него. Разбира се, че и подхранва. Освен това има много приятна консистенция. А корицата... Перфектна...
Продуктите на Frudia са невероятно ароматни и този крем не е по-различен. Това е просто цитрусова бомба. Кремът мирише прекрасно, но това не е единственото му предимство. Освен това е овлажняващ и кожата е красиво озарена след него.
Кремът много ми хареса. Миризмата е прекрасна
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.