Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 41
Купих го за дехидратирана кожа. Твърде тежък и плътен е за мен. Използвам го само през нощта и дори тогава е тънък, но ми се струва, че е много през пролетно/летния период. Вярно е обаче, че не нарани чувствителната ми кожа и хидратира чудесно. Вероятно ще ми хареса повече през зимата и ако го бях оценила тогава, щях да му дам 5 звезди.
Добре хидратиращ е, гъст и богат; използвам го през нощта. Освен това е голям контейнер.
Препоръчвам го, попива бързо и е много ефикасен.
Крем Отличен крем, много добре хидратира и подхранва кожата. Използвам го сутрин и вечер. Доста е гъст, но имам суха кожа, така че ми пасва идеално. Може би през лятото ще го използвам само вечер.
Кремът си върши добре работата, въпреки че не бих го препоръчала на хора с увредена кожа, защото щипе.
Препоръчвам крема, вече съм на третата си бутилка, консистенцията на крема ми действа чудесно, кожата ми е хидратирана, кремът попива бързо и не се усеща върху кожата, действа чудесно на кожата ми, използвам го денем и нощем.
Купувала съм го няколко пъти, купувам този крем всяка зима. Усещането, когато го нанеса, е безпогрешно, не го изпитвам с никой друг крем. Плътен е, но същевременно копринен, не разбирам как е възможно. Имам комбинирана, леко по-суха кожа със зачервявания. Успокоява и хидратира кожата ми, но на съвсем различно ниво от другите кремове.
Кожата ми напоследък е изключително реактивна и дехидратирана и този крем е точно това, от което се нуждаех. Хидратира, подхранва и успокоява кожата. Горещо го препоръчвам.
Искам да започна с това, че трите звезди са САМО за продукта, но доставката заслужава пет звезди, тъй като беше в перфектно състояние и навреме. Много исках да харесам този продукт, но за съжаление се озовах в ситуация, в която просто се опитвам да го използвам сега, тъй като не искам да хабя парите, които похарчих за него. Има няколко проблема с него (например, имам комбинирана кожа, склонна към суха кожа и екзема): първо, отнема много време, за да попие в кожата, така че ако бързам, никога не посягам към него, и второ, може да изглежда хидратиращ, но го използвам от около два месеца и установявам, че просто създава илюзията, че хидратира кожата, но всъщност не е толкова хидратиращ, когато се използва дългосрочно. Купих го, за да заменя един от другите ми хидратиращи кремове (крем с керамид Illiyoon, който бих искала, ако сестрите продаваха и него 🙏), който не беше наличен по това време, а кожата ми беше наистина суха, така че се молех това да проработи, но за съжаление не ми проработи.
Бих го сравнила с крема Illyoon ato. Заключва добре влагата в кожата, макар и по-тежък, не оставя мазен след, кожата е хидратирана и мека след него. Перфектен е за "заключване" на хидратиращи серуми.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.