Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 26
Открих го по време на пандемията и то изчисти всички обриви, които получих от носенето на маска. Оттогава, вече шест години, го използвам сутрин и вечер, всеки ден.
Купувам го за втори път, помага при пресни обриви и пост-акне.
Купих го, защото е сравнително по-евтин от други марки и го използвах за тялото си. Помогна ми с пъпките по гърба, но има наистина силен аромат, който не мога да използвам за лицето си.
Странен аромат, но е добре. Изглежда върши работа, мисля, че порите и тъмните ми петна наистина са намалели след употреба.
Въпреки че нямам чувствителна кожа, е твърде агресивен за мен, дори ароматът. Като се изпари от кожата ми, ме паре в очите. Не забелязах никакво подобрение в кожата си, а понякога тоникът ме дразнеше. Имала съм и по-добри.
За смесена кожа, ако се използва само върху Т-зоната, склонна към черни точки, почиства добре, леко щипене, но кожата се възстановява. Ще продължа да го използвам.
Фантастичен продукт, препоръчвам го!
Хидратира добре, щипе леко след употреба. Лицето ми не е червено след нанасяне.
Виждам, че тук има само добри мнения, но за съжаление при мен беше друго. След като използвах този тоник за първи път, цялото ми лице се зачерви и ме сърби. Определено не съм алергична към киселини, защото преди това съм използвала различни продукти с киселини и не съм имала нищо подобно. За съжаление не мога да кажа, че съм доволен от тази покупка.
В момента го тествам, не съм червена след него, просто ми се струва, че кожата ми щипе понякога след него. Но засега съм доволен.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.