Лек и невидим - обожавам го!Пробвах тестер от слънцезащитния крем и наистина ми хареса - нямаше как да не си го поръчам. Стои леко и невидимо върху кожата - дори не усещам че е на лицето.
Задоволителен слънцезащитен кремПродуктът се нанася лесно, има приятен аромат, но оставя лек мазен филтър върху кожата.
Не е много подходящ за топло време
Лек и невидим - обожавам го!Пробвах тестер от слънцезащитния крем и наистина ми хареса - нямаше как да не си го поръчам. Стои леко и невидимо върху кожата - дори не усещам че е на лицето.