Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 40
Най-добрият SPF, който съм пробвала, попива прекрасно, не оставя бял финиш, мирише приятно и се нанася добре под грим.
Добър слънцезащитен крем е, въпреки че има лек блясък върху мазна кожа, но това избледнява след известно време.
Много съм доволна от крема, харесва ми, че има лека текстура, попива бързо. Гримът също стои добре върху него.
Най-добрият SPF, независимо дали през лятото или зимата... лек с прекрасен аромат
Отне ми години, за да намеря подходящия слънцезащитен крем за мазната си кожа, който да не кара лицето ми да блести през целия ден. И ето го!
Приятен, лек SPF. Годишен летен избор, нежно охлажда, не запушва порите. Определено го препоръчвам, ако търсите нещо за летния сезон. (С хидратиращ крем е добре дори и в по-студените месеци).
Имам чувствителна кожа и съм пробвала много слънцезащитни продукти, този е единственият, който ще купя отново. Лек е и не оставя неприятен бял филм. Кожата е хидратирана и защитена. Горещо препоръчвам този SPF💗
Този крем има изключително лека консистенция, не оставя никакъв лепкав или мазен завършек и същевременно нежно хидратира. Имам комбинирана кожа и тя се омазнява през деня, а този крем не запушва порите ми, нито пък се задържа върху кожата ми по някакъв начин. По-скоро е като мляко. Леко е парфюмиран, но нищо, което да ме притеснява.
Кремът има безтегловна текстура и не оставя следи. Има лъскаво покритие. За първи път го пробвам, устройва ме. Ако обаче имате изисквания към миризмата, то този крем е с много изразена миризма на парфюм и цветя. Може да подразни някого. Не ме интересува това. Като цяло ми харесва.
Лек, не запушва порите, озарява кожата красиво. Идеален под грим
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.