Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 23
Наистина приятен крем, попива бързо и не е мазен като повечето слънцезащитни продукти на пазара. Освен това хидратира кожата, което е плюс.
Определено го препоръчвам! Има много лека формула, попива бързо и не оставя кожата ми мазна. Имам акне по гърба, но този продукт не го влоши, както много други слънцезащитни продукти. Определено го препоръчвам!
Кремът е лек и не щипе кожата или очите ми, когато се нанесе. Идеален за тези, които не харесват мазни слънцезащитни продукти. Определено ще поръчам отново.
Приятен, лек SPF, с нежен, ненатрапчив аромат. Не запушва порите. Препоръчвам, вече съм използвала 2 опаковки.
Кремът се разнася добре. Не се усеща по кожата.
Страхотно, перфектно под грим, това е второто ми шишенце и определено ще поръчам още!🫶🩷
Това е абсолютно най-добрият SPF, който съм използвала. Чудесен е за мазната ми кожа и изобщо не ме лъщи. Има по-водниста консистенция. Единственият недостатък е леко странната миризма, но тя изчезва след известно време и SPF-ът действа перфектно. Определено ще го купя отново!
Любимият ми слънцезащитен крем досега! Изглежда като поредния овлажнител. Много е хидратиращ, не оставя бели следи, дори не се усеща, че го носите... 💖
Купих този крем по препоръка на Liliana G., известен инфлуенсър в Полша. В моя случай нейните препоръки обикновено са на място и това не беше изключение. Кожата ми обожава този крем. Това е просто добър SPF. Въпреки че трябва да призная, че след като чух похвали на други хора в интернет, имах много по-големи очаквания, този крем все още се представя добре. Доста е лек, не избелва, не лъщи, не се запушва. Придава на кожата здрав блясък. Единственото, което може да ви притесни е силната миризма на алкохол и това, че кремът не попива напълно, а по-скоро се втвърдява и създава нещо като маска, която може да започне да се навива през деня или поне при мен се случва така.
SPF кремът е страхотен! Не е мазен, не оставя филм върху кожата и е лек, а ароматът... ухае прекрасно. Внимавайте обаче около очите, защото щипе, когато ви попадне в очите. препоръчвам 100%
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.