Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 112
Много съм доволна, най-накрая наистина не изгарям от слънцето и е лесно за нанасяне и толкова кадифено меко.
Много харесвам матиращия ефект, но установих, че по някаква причина се лющи от кожата ми. Затова не смеех да нося грим върху него, използвам го много рядко само когато не съм гримирана.
Това е втората ми покупка. Всичко необходимо за подновяване в движение. Оставя леко матов/кадифен завършек.
Кожата ми е склонна да реагира на всички продукти с акне, иначе е мазна и дехидратирана, така че до миналото лято никога не ми е хрумвало да добавя допълнителен слой SPF стик към грима си. Попаднах на страхотни отзиви и реших да го пробвам. Страхотен е. Не запушва порите и минимално премахва грима при нанасяне, всъщност гримът остава непокътнат. Задължителен артикул в чантата ми през летните месеци. Препоръчвам го на всички с чувствителна кожа, мазна, суха, мисля, че е за всички типове кожа. Препоръка, 10/10!
Този слънцезащитен крем е един от любимите ми продукти за лице. Продуктът се нанася много лесно и бързо. След употреба не остават бели следи или лепкавост. Удобен е за употреба по време на пътуване.
Със съпруга ми просто обожаваме този стик със слънцезащитен фактор. Не е лепкав и има много приятен ефект върху кожата. Също така, перфектен праймер за моята мазна Т-комбинирана кожа. Съпругът ми ме моли всяка година да ни купя още един. Следващия път ще поръчам само 2, по един за всеки от нас. Послепис: Дълготраен е!
Поръчах кутия с продукти Beauty of Josheon! Освен това, поръчката беше пълна с подаръци и много внимателна! Определено ще поръчам отново, прекрасни са!!!
While I'm not a huge of the cream version of this sunscrean, the stick is very nice - easy to reapply, no sticky resedue, and a nice matte finish. I will be repurchasing!
Този стик е много добър, побира се в джоба ви и мирише доста приятно. 🙂 Лесен е за нанасяне, чудесен е и за деца.
Наистина е страхотен за мен, има хубав матов завършек, моята препоръка.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.