Хареса ми продуктътИзползвам този продукт от почти месец и определено забелязвам разлика. Кожата ми е много по-мека и изглежда по-сияйна и сияйна. Единственият недостатък е, че оставя леко лепкав завършек, затПрочети повече
Много доволнаПолзвам този продукт от поне 6 месеца, и бих казала че със времето все повече почна на ми харесва, наистина е гел крем, няма мирис, лесно се разнася и една опаковка стига да доста време ( наПрочети повече
Перфектен крем Много ми харесва крем celimax noni, влюбена съм в него, много добре овлажнява кожата, за зимата перфектно. Исползвам със серум axis-y, тонер Tonymoly, всичко заедно изравни тена на кожата миПрочети повече
Козметика много съм доволна от продукта .Само с едно нанасяне изчиства целия тежък грим .Купете си го веднага защото е уникален продукт 😊🌹🎀🌹🩷🌹🎀🌹🌹🎀🌹🎀🌹🌹🎀
Козметика Крема го за ползвам за първи път Впечатленията ми са че много добре хидратира и омекотява лицето.Без мирис е.Винаги ми пращат много хубави тестерчета . Благодаря ksisters 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸🩷🌸�Прочети повече