Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Не е подходящ за комбинирана/мазна кожа, използвах го по-дълго време, за да го тествам наистина. След измиване кожата оставаше сякаш покрита с филм и порите изобщо не бяха почистени, имах усещане за недостатъчно измиване и мъртвата кожа оставаше видима по лицето. Този гел ще е по-подходящ за различен тип кожа. Преди това използвах почистващ гел Haruharu Wonder, от който бях много доволна, а в момента съм преминала на MA:NYO Bifida Complex gel, който също е много добър, бих казала дори по-добър от Haruharu.
Приятен е, не щипе, не щипе, пени се добре, препоръчвам го на жени над 40 години😁
100% не е подходящ за суха кожа. Почистващият препарат мирише като обикновен, най-евтиният твърд сапун и се държи точно по същия начин. Действа доста агресивно – дразни, изсушава значително кожата и предизвиква усещане за опъване. След употреба фините мимически бръчици станаха още по-видими. Определено не го препоръчвам за суха и чувствителна кожа.
Използвам писалката от около година. Много съм доволен от нея. Трябва да използвате само много малко количество, след добавяне на вода се образува фина пяна, която почиства кожата прекрасно. Не изсушава кожата и не я дразни по никакъв начин. Проблемите с акнето постепенно изчезнаха. Много съм доволна от тази марка и определено я препоръчвам на всеки с проблемна кожа.
Хубав продукт, не дразни и почиства добре. Пени, лека консистенция. Кожата е мека и не опъната.
Страхотен продукт! Много ефикасно. Приятна консистенция и се пени страхотно. След почистване кожата става приятно гладка и мека. препоръчвам!
Отлична почистваща пяна, почиства добре кожата, без да я изсушава. Икономична консумация, малко количество е достатъчно за почистване на цялото лице. Използвам го след измиващия балсам.
много хубава концентрирана пяна, наистина малко е необходимо! много приятно на кожата - плъзга се, кожата се чувства добре след него, пъпките изчезват и е много сияйна и толкова чиста, този ефект се вижда веднага след първото използване
Отлично! Почистването с този крем е удоволствие. Кожата е красиво мека след него. Определено препоръчвам и ще купя отново!
За мен е по-скоро лек крем за почистване на кожата, но много нежен и в същото време хидратиращ, кожата е приятна след измиване и много гладка на допир
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.