Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 33
Получих малка мостра като подарък и веднага щом свърши, ще поръчам голямата опаковка! Не оставя мазен ефект! Много е подходящ за чувствителната ми кожа!
Този слънцезащитен крем Benton е задължителен за лятото. Много е лек и няма да омазни лицето ви. Много ми харесва този слънцезащитен крем, един от най-добрите, които съм използвала! ♥️ Вземи и твоя, сестро! 🫶
Обичам този продукт 💕 Не изсушава кожата ми, попива бързо и не я избелва толкова, колкото повечето слънцезащитни продукти. Използвам го вече три години и определено ще го купя отново. Просто е невероятен, горещо го препоръчвам, няма да съжалявате. 🥰🥰🥰🥰🥰
Лек е, попива бързо и не запушва порите.
Слънцезащитният крем е с течна консистенция, аромат на евкалипт, разнася се доста лесно по кожата. Но аз, собственичката на комбинирана кожа, след попиване се почувствах малко неудобно поради опъването на кожата. Нанесох тоник и подхранващ крем за лице преди слънцезащитния крем. Но плюсът е, че кремът не дава силен блясък на кожата, което беше приоритет за мен.
Текстурата е лека, като лосион, попива за секунди и не оставя бели следи.
Досега най-добрият слънцезащитен крем за мазна кожа. Лесно се абсорбира и няма мазен блясък, матов. Други слънцезащитни продукти все още могат да ме изгорят, но с този никога не съм имала проблем.
Много комфортен SPF — това е четвъртият ми буркан) Не се разтича под грим, пасва добре на кожата и не се влива в други продукти. Кожата изглежда добре поддържана и хидратирана през целия ден. Особено ми харесва, че е лек, не претоварва кожата и не оставя неприятна лепкавост или бял след. Идеален вариант за всеки ден — особено ако искате комфорт без усещане за „филм“ по лицето.
Все още търся най-добрия слънцезащитен крем, за предпочитане матов. За съжаление, и този не спечели, но това е просто „вината“ на кожата ми. Не оставя бял оттенък, попива лесно и много харесвам билковия аромат.
Любим SPF за лятото. Успокоява кожата, намалява зачервяванията, нанася се лесно и не оставя мазен блясък. Кремът има леко специфичен билков аромат, който избледнява с времето. Препоръчвам го на всички 💯.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.