Този гланц за устни е толкова добър 🤩Цветът е много красив, много е хидратиращ, мирише наистина добре и е лъскав, когато се нанесе. Определено ще го препоръчам!!!💖💖💖
Чудесен продукт, неуспешна опаковка. Продуктът има чудесен аромат. Нанася се много добре на устните и има удобен апликатор. Но каквото и да правех продуктът се разливаше постоянно отвън при затваряне. Затова се принудих в някакПрочети повече
Този гланц за устни е толкова добър 🤩Цветът е много красив, много е хидратиращ, мирише наистина добре и е лъскав, когато се нанесе. Определено ще го препоръчам!!!💖💖💖
Чудесен продукт, неуспешна опаковка. Продуктът има чудесен аромат. Нанася се много добре на устните и има удобен апликатор. Но каквото и да правех продуктът се разливаше постоянно отвън при затваряне. Затова се принудих в някакПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса