Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 36
Страхотен дизайн и апликатор. Може да се използва както върху устните, така и върху бузите, като върху бузите изглежда като на снимката с ръката вдясно. При мен оцветителят трае около 1 час, което не е достатъчно. Покритието на цвета върху устните може да е по-изразено, но ако искате естествен вид, това е то.
Ако се колебаете, пробвайте го, защото си заслужава цената. Издържа дълго време, не изсушава. Аз имам цвят PK004, хладен розово-лилав (идеален за студени тонове на кожата). Направих снимка с друга марка за сравнение, защото не е розов като розовото😊и ако нямате възможност да пробвате цвета в магазина, тогава за сравнение. 1. Снимка (от лявата страна на Etude) само 10 минути след нанасяне, 2. 20 минути след размазване с пръст и след това 3. Снимка - след измиване на ръцете със сапун. Мисля, че снимката казва всичко.
Гланцът има наистина сладка опаковка. Кайсиевият цвят е достатъчно наситен, но не е крещящ. Консистенцията е водниста в началото, но след това се утаява върху устните. Издържа дълго време. Препоръчвам го.
Абсолютно обожавам този нюанс, вече половината ми семейство го носи. 😂 Устните ми буквално не искаха нищо, имах алергична реакция към всичко... това е първият продукт за устни, който не само не ми прави нищо, но и всъщност се усеща добре на устните ми. Издържа наистина дълго, красиво изравнява и естествено подчертава устните. Определено го препоръчвам. 👌🏻💯
Опаковката е малка, но нюансът е дълготраен и ефикасен. Красивият, наситен нюанс е дълготраен. Получих и страхотни подаръци с поръчката си. Горещо го препоръчвам :)
Перфектен цвят за устни. Красив цвят, траен е. Вече съм пробвала 2 цвята. Не дразни, не изсушава.
Имам нюанса Apricot Red – нежно розов нюанс. Цветът трае сравнително дълго, няколко часа, но трябва да се нанася отново след хранене. Има странен вкус, аз лично не го харесвам много, но това не ме разубеждава да го използвам 🙂
Страхотна цена за тази цена. Издържа прекрасно, изглежда доста лилав на снимките и на ръката ми, но на устните ми изглежда много естествено розов. Мирише и има вкус малко на мочи бисквитки или захарен памук. Бонус точки за сладката опаковка.
Продуктът е страхотен, цветът се задържа дълго време. Изсушава устните, но ако имате сухи устни, цветът ще подчертае сухата част на устните ви. В този случай препоръчвам да овлажните устните си преди нанасяне.
Най-доброто, което съм имала, деликатният цвят издържа дълго време, струва си да нанесете гланц след това за по-добър ефект. Мирише красиво
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.