Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 5
Много приятен продукт! Интересен апликатор и (за мен) много приятен аромат. Според мен мирише на чай от мента! След нанасяне на гланца за устни има охлаждащо усещане. Перфектен за лятото!
Изглежда добре на устните и има добър апликатор.
Красив блестящ гланц за устни, подходящ като топър върху матови червила. След нанасяне мирише и „гъделичкащо“ на ментова паста за зъби, което може да не е много приятно за някои, но на мен лично не ми пречи.
Гланцът за устни има приятен външен вид и приятна кремообразна консистенция. Споменатото в описанието "изтръпване" обаче не е особено приятно и заради него след нанасяне си помислих, че имам алергия към съставката.
Приятен блясък, фин блясък отвътре, малко оскъдно след нанасяне
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.