Добър продуктИзползвам продукта вече 3 години. 1 опаковка ползвам по около 6 месеца.
Прилагам го вечер на Т-зоната с масажни движения и определно помага нежеланите пъпки да изчезнат и поддържа кожата чПрочети повече
Харесва миПочиства много добре и в същото време е нежен и подходящ за чувствителна кожа.Лицето става меко и гладко.Кутийката с пинсетите е много удобна
Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Добър продуктИзползвам продукта вече 3 години. 1 опаковка ползвам по около 6 месеца.
Прилагам го вечер на Т-зоната с масажни движения и определно помага нежеланите пъпки да изчезнат и поддържа кожата чПрочети повече
Харесва миПочиства много добре и в същото време е нежен и подходящ за чувствителна кожа.Лицето става меко и гладко.Кутийката с пинсетите е много удобна
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса